Designed by: Cihan Öztürk
                                                                                                                                                      MAKHES Telekominikasyon İnş. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti.
  Anasayfa    Bitirilmiş İşlerimiz Grup Şirketleri    Vizyonumuz    İletişim    Projelerimiz                                                                       English / Türkçe
 

Boydak Holding Grup Şirketleri;

          1957 yılında Kayseri’de temelleri atılan ve Türkiye sınırlarını aşarak dünyaya uzanan Boydak Holding, bugün mobilyadan, tekstile, kimyadan pazarlamaya, demir-çelikten lojistiğe, enerjiden bilişime kadar birçok alandaki faaliyetlerini sektör lideri olarak sürdürüyor. 27 şirkete sahip Boydak Holding, 8 ayrı sektörde faaliyet göstermektedir. Boydak Holding çatısı altında, Türkiye’nin en önemli markaları arasında yer alan İstikbal, Bellona, Mondi, İstikbal Regina Mutfak & Banyo, Hes Kablo, Boyteks, Form Sünger gibi firmalar bulunuyor. 
 
           Kurulduğu günden bu güne entegre üretim anlayışı ve yatırım odaklı yaklaşımı ile hizmet verdiği sektörlere katma değer yaratan Boydak Holding, Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları arasında yer alıyor. Holding, finans hariç 11 bin’i aşkın çalışanı ve yurt geneline yayılmış 2.000 bayisi ve yatırımlarıyla bölgesel ve sürdürülebilir kalkınma politikasıyla Türkiye ekonomisine ivme kazandırmaya devam ediyor.

 

Makrotel İletişim;

             İletişim -- santralden müşteriye kadar olan her türlü F/O ve bakır kablolu erişim şebekesi ile altyapı, aktif erişim sistemleri, abone tesis, aktarma, proje iyileştirme, ankastre tesis yapımı ve rekor planı güncelleme işlerinin kısım kısım veya tamamının yapılması ve bu işlerde kullanılan malzemenin temini,

             Kalitenin müşteri memnuniyetinin özü olduğunun bilinciyle hareket eden MAKRO-TEL, kalite yönetim sistemleri doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmekte olup; bu faaliyetlerini de ISO 9001:2000 standartlarına göre belgelendirmiştir. Yurtiçi ve yurtdışı tüm projelerinde iş güvenliği ve işçi sağlığı esaslarına göre hareket eden firmamız OHSAS 18001 belgesine de sahip bulunmaktadır. ISO 14001 belgesi ise çevreye olan duyarlılığının bir göstergesidir."

Pınar Telekomunikasyon;

        1993 yılında kurulan Pınar Telekom, 15 yıldır müşterilerine kaliteli ve sürekli hizmet vermeyi prensip edinerek, hızla ilerlemektedir.
Ana faaliyet alanları firma ve kurumların haberleşme sistemleri, çok noktalı kurumlarda telefon şebekesi ve çağrı merkezi sistemlerinin projelendirmesi, kurulum ve satış sonrası destek hizmetleridir.
           Pınar Telekom, yurtiçinde çeşitli sektörlerden kuruluşlara örnek gösterilen çözümler üretmektedir.
İşletmelere bir yandan haberleşme ve operasyonel ihtiyaçları karşılayan çözümler üretilirken, bir yandan da hazırlanan raporlama sistemleri ile yöneticilere karar aşamalarında destek olunmaktadır.
          Karel'in çözüm ortağı olan Pınar Telekom, heberleşme çözümlerini bu platformları kullanarak geliştirmektedir.
Bünyesindeki uzman personeli ile eğitim programlarına katılan Pınar Telekom müşterilerine  kaliteli ve yeni çözümleri uygulamaktadır.
          Bilişim sektöründe insan faktörünün önemini bilen Pınar Telekom, müşterilerin başarısı üzerinde yoğunlaşmayı ilke edinmiştir. Pınar Telekom'un hedefi; müşterilerine, verdiği üstün hizmetle katma değer sağlarken, uzun vadeli işbirliği ile birlikte başarıya ulaşmaktır.

EN PLASTİK ÖZOĞUL İNŞ. TAAH. SAN. TİC. VE LTD. ŞTİ.    
        Bünyesi altında 2007 yılında Batman Organize Sanayi Bölgesinde Kaliteli ürün ve Kaliteli hizmet anlayışı ile kurulmuş olup. Fabrikamız faaliyet alanı çok amaçlı PPR-C Boru ve Fittingsler, Polietilen Temiz Su Boruları, Polietilen Dolğal Gaz Boruları, HDPE Telekomünikasyon Boruları, F/O Boruları ve Yer Altı Elektrik Hatlarının Montajı için enerji boruları üretmekte olup firmamız  tüm kalite belgelerine ve Telekomunikasyon kalite belgelerine sahiptir

 

 

 

 

 

OHSAS 18001 / ISO 14001

 

    Anasayfa | Vizyonumuz | İletişim | İndex | ©2011 Tüm Hakları Saklıdır